TGS Global


TGS GLOBAL, muhasebe, denetim, vergi, danışmanlık ve ticari hukuk alanında uzman muhasebe ve ticari hukuk firmalarının oluşturduğu dinamik bir networkdür. Halen 57 ülkede, 68 üye firmasıyla ve 4300'ün üzerinde profesyonelle faaliyet göstermektedir. Merkezi Paris'de bulunan TGS Global halen dünyanın en büyük 25 muhasebe networkünden birisidir.

TGS'de sürdürülebilirlik, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. TGS, "Think Global Sustainability"dir.

Hizmet sunumunda sürdürülebilir, uzun vadeli mükemmellik sağlamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, denetim, etik ve bağımsızlık konusunda küresel politikalara sahip müşterilere yakışır olarak sürecin merkezinde üyelerimizle kaliteyi geliştiriyoruz. Üyelerimiz ve müşterilerimizle şeffaf, dürüst ilişkileri besliyor, dürüstlük ve hesap verebilirlik ile çalışıyoruz.

ÖZGÜN HİZMETLER


Bütün networkler birbirinden farklıdır. TGS üyesi bütün firmalar, müşterilerinin işlerine karşı girişimci bir yaklaşım uygularlar.

TGS Global üyeleri sahip oldukları en üst düzeyde mesleki uzmanlıkla, profesyonel hizmetlerini sunmayı taahhüt etmektedirler.

TGS Global müşterileri; tek bir iletişim noktası üzerinden dünya çapındaki kaliteli yerel uzmanları çok hızlı bir şekilde ulaşabilmektedirler.

MÜŞTERİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER


TGS Global her müşterisinin benzersiz olduğunu kabul ederek, onlara uygun maliyetli ve kaliteli çözümler yaratmayı hedeflemektedir.

Muhasebe, denetim ve iş çözümleriniz için TGS Global size tam desteği zamanında ve ihtiyaç duyacağınız ölçüde sağlayacaktır.

www.tgs-global.com